Alışveriş Sepetim
Kategoriye Göre Alışveriş
31,521
34,078

Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

Komponentci.net; başarılı geçmişiyle Türkiye'nin önde gelen elektronik komponent firmaları arasında yer almakta ve sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.

Komponentci.net; dünyanın önde gelen elektronik markaları olan Logitech, Asus, Hp, Acer, Lenovo, Dell, Feriot vb. markaların toptan ve parakende satışını yapmakla birlikte, elektronik komponent ithalatıyla sektörünün en geniş ürün yelpazesine sahip firma konumunda ve sürekli stoklu çalışma prensibiyle sektörüne yön vermektedir. Komponentci.net ayrıca, mevcut hizmet verdiği sektörlere paralel olarak AR-GE alanındaki yeni yatırımlarıyla da büyümesini sürdürmektedir.

Komponentci.net; ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir.

Komponentci.net; hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. Bunun sonucunda da dünya ölçeğinde saygın markalar yaratarak, Türkiye'yi bütün dünyada temsil etmeyi hedeflemektedir.

Komponentci.net, tüm bu birikim ve işbirliklerinin bir ürünü olarak, dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlamaktadır. Komponentci.net, sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve işbirliği ağını en iyi şekilde değerlendirmektedir.


Komponentci.net | 2021
Önemli Bilgiler Hızlı Erişim Üye & İletişim Banka Hesaplarımız
Üyelik Sözleşmesi Sipariş Takip Yeni Üyelik
Kuveyt Türk TR98 0020 5000 0947 3216 5000 03
Firma Adı Gaye Bilişim Müh. İnş. Elek. San. ve Tic. Ltd. Şti
   
   
   
   
   
Satış Sözleşmesi Anasayfa Üye Girişi
K.V.K.K Politikası İndirimli Ürünler Toptan Satış
Garanti ve İade Koşulları Bilgisayar ve Teknoloji İletişim
Ücretsiz Kargo Editörün Seçimi  
  Sepetim  
  Hakkımızda  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.